Запрошуємо Вас відсвяткувати дитячий день народження у «Франсільванії»!
Наші дні народження не тільки веселі, але і корисні!

Свята для дітей будь-якого віку!

Справжнє занурення у світ професій

Професійні Ведучі та Аніматори

Різноманітний вибір шоу-програм та послуг

Велика територія Країни

Два ресторани з широким вибором страв

Індивідуальний підхід до організації свята

Дітям - свято, батькам - відпочинок!

ОБЕРІТЬ БАЖАНИЙ ФОРМАТ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

ТЕМАТИЧНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВАШОГО СВЯТА

Формат СТАНДАРТ +

Кожен учасник квесту зможе відчути себе відчайдушним сміливцем, відшукати карту та знайти справжні скарби!

В процесі свята кожна дитина порине у світ моди, відчує себе моделлю та стане учасником справжнього показу на головній сцені країни

Іменинник та друзі вступлять в Академію таємних агентів, виконають неймовірні завдання, пройдуть секретну місію та врятують свято!

Ваша дитина справжня суперзірка? Ця программа - для Вас! Впродовж свята діти поринуть у світ зірок, продемонструють свої таланти, знімуть яскравий кліп і запалять свою зірку на Алеї Слави!

Хто не любить морозиво? Морозиво люблять всі! Кожен зануриться в країну морозива, познайомиться с процесом його приготування і створить для себе справжній смачний десерт

Ваша дитина завжди в активному пошуку себе, любить знімати Tik Tok, все коментує, робить селфі, набирає підписників та лайки в Instagram та YouTube? Організація Блогер-Partу це те, що вам потрібно!

Формат ПРЕМІУМ

В ході святкування кожна дитина зможе відчути себе справжнім героєм, беручи участь в цікавих квестах і рятувальних операціях.

Фіксики доведуть, що в гарних руках все починає світитися, чинитися і безперебійно працювати. Трохи майстерності, знань, позитиву і запалиться справжнє свято!

Тепер з ляльками Lol можна не тільки пограти, але і стати справжніми подругами та дізнатися багато нового про моду та стиль!

Робокари - це команда кмітливих і веселих машин-роботів, місія яких - допомагати людям. Разом з дітьми вони візьмуть на себе найважливіші обов'язки - виконуватимуть функції поліцейського, ветеринара і будівельника

Іменинник і його друзі відчують себе справжніми супергероями! Їх чекає безліч захоплюючих випробувань, в ході яких, діти пройдуть смугу перешкод, проявлять силу та спритність і врятують свято від нудьги!

Діти вірять в диво! І коли необхідно організувати казкове свято, на думку відразу спадають Єдинороги, зустріч з якими принесе дітям безмежну радість і незабутні емоції!

Ви можете обрати для дітей будь-які професії та їх кількість на свій смак!

Повний перелік професій, тематичних локацій та розклад майстер-класів у нашому розкладі

Ваше свято стане ще яскравіше за допомогою наших додаткових послуг!
Ми втілимо будь-яку мрію Вашої дитини!